ngd
15 بهمن 1401 - 18:44

استاندار خراسان جنوبی: هرجا فضای وحدت و همدلی حاکم باشد، خدمت رسانی شتاب می گیرد

استاندار خراسان جنوبی گفت: هر کجا فضای وحدت و همدلی حاکم باشد و کارها بدون حاشیه انجام شود، سرعت خدمت رسانی شتاب می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، جواد قناعت با بیان این مطلب در مراسم افتتاح بازار بزرگ  شهروند فردوس که با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی همراه بود، خاطر نشان کرد: فضای همدلی و تعامل خوبی بر مدیران فردوس حاکم است و همین هم افزایی سرعت انجام امورات را شتاب می بخشد. 

وی با تشکر از شهرداری فردوس به جهت اجرای پروژه بازار بزرگ شهروند، تصریح کرد: این پروژه بهمن سال ۱۴۰۰ کلنگ زنی شده و ظرف یک سال باتمام رسیده است که جای تشکر دارد. 

استاندار با اشاره به دو مطالبه مردم فردوس، گفت: موضوع ارتقاء دانشکده و تأمین ام. آر. آی از مطالبات مردم است که در دستور کار استان قرار دارد. 

قناعت از جلب موافقت وزارت بهداشت در راستای ارتقاء دانشکده گفت و افزود: موضوع ارتقاء دانشکده باید در شورای گسترش وزارت بهداشت مطرح شود که بنا به اطلاعات موثق این هفته سه شنبه این اتفاق رقم می خورد و امیدواریم به نتیجه برسد. 

وی خاطرنشان کرد: از دستگاه‌های ام. آر. آی اختصاص یافته به کشور از سازمان بهداشت، دو دستگاه به خراسان جنوبی تعلق دارد که اوایل سال آینده به استان اختصاص خواهد یافت.

به گفته وی؛ یکی از این دو دستگاه مربوط به شهرستان فردوس است. 

استاندار در بخش دیگری از سخنانش از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ۴۴ سال گذشته گفت و تأکید کرد: طی این سال ها دشمنان تلاش کردند تا ایران را به چند قطعه تقسیم کنند اما با رهبری های امامین انقلاب و به همت مردم ناکام ماندند. 

قناعت با تأکید بر این که ما ایران را یکپارچه و با کلیه قومیت ها می خواهیم، گفت: خیلی ها فکر می کنند چون تحریم ها و فشار اقتصادی مشکلاتی ایجاد کرده، مردم ما از نظام ناامید شده اند، اما کور خوانده اند. 

وی ادامه داد: در هر دوره که در رأس سه قوه مجریه، نیروهای انقلابی قرار گرفتند و سه قوه همسو بودند، توطئه‌های دشمن بیشتر و پررنگتر شده است. 

استاندار، فتنه ۸۸ و سال جاری را بزرگترین فتنه ها علیه کشور نامید و گفت: در سال ۸۸ که کشور در تولید ناخالص ملی رشد داشت و یکپارچگی در سازندگی رقم خورد، دشمن دست به چنان فتنه ای زد. 

قناعت ادامه داد: امسال هم با عزم دولت سیزدهم در خدمت رسانی و با توفیقی که در عضویت کشور در معاهده شانگهای اتفاق افتاد، دشمن چشم دیدن توفیقات نظام را نداشت لذا آشوب ها و اغتشاشات را رقم زد. 

وی با اشاره به توان رسانه ای قوی دشمن، اظهار داشت: آنها کوچکترین ضعف های ما را بزرگ جلوه می دهند و بزرگترین توفیقات ما را کوچک می شمارند، همچون توفیقی که در پرتاب ماهواره داشتیم و دشمن آن را ناچیز برشمرد. 

به گفته وی؛ با رهبری های مقام معظم رهبری و با بصیرت مردم فهیم، این فتنه هم به خوبی پشت سر گذاشته شد.

پایان پیام/۳۶۳۵

منبع: فارس
شناسه خبر: 1018825