ngd
15 بهمن 1401 - 21:20

دیدار استاندار تهران با خانواده شهیدان ملکی، آرامشلو و شجاعی

استاندار تهران همزمان با چهارمین روز از ایام الله دهه فجر با سفر به شهرستان ری با همراهی مسؤولان با خانواده شهیدان ملکی، آرامشلو و شجاعی که دو شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند، دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، علیرضا فخاری استاندار تهران همزمان با چهارمین روز از ایام الله دهه فجر با سفر به شهرستان ری با همراهی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ری و دیگر مسؤولان با خانواده شهیدان ملکی، آرامشلو و شجاعی که دو شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند، دیدار کرد. 

علیرضا فخاری در این دیدارها اظهار کرد: روحیه خانواده شهدا مبین روح بلند آنان نسبت به پایبندی به انقلاب و آرمان‌های آن است، این روحیه درسی برای ما جاماندگان از این مسیر پرطراوت و پرشجاعت است تا بتوان در راه شهدا حرکت و به وظایفان درست عمل کنیم.

وی تصریح کرد: عمل به آرمان‌های شهدا بزرگترین توفیقی است که می‌توانیم داشته باشیم، حرکت در مسیر آرمان های شهدا جایگزین همه موضوعات دیگر در خدمتگذاری برای مردم شود.

 

استاندار تهران به تجانس میلاد امیرالمومنین(ع) با این دیدار اشاره و ابراز امیدواری کرد که با کار و تلاش زیاد بتوان جبران عقب ماندگی را کرد تا دل خانواده شهدا را شاد و در مسیر امام علی(ع) حرکت کرد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1019066